تماس با امور سهام توسن

شماره تماس: 82198826-021

ایمیل: z.soleimani@Tosan.com

آدرس: تهران خیابان گاندی جنوبی، کوچه پالیزوانی (هفتم) پلاک 14 ساختمان متمرکز توسن، واحد امور سهام

پیام هیأت مدیره به مجمع 1400

سال 1400 سالي متفاوت براي توسن بود.
خداوند بزرگ را شاکريم بابت پشت سر گذاشتن يک دوره مالي در فرابورس و تقديم کارنامه درخشان به سهامداران عزيز.
همچون هر سال تلاش ما در جهت بهبود رفاه و رونق اقتصادي مردم کشورمان از طريق ارائه راهکارهاي بانکي و دولت الکترونيک بوده است.
در توسن تلاش نموديم محدوديت‌هاي ناشي از تحريم و پاندمي کرونا وقفه‌اي در کارمان ايجاد ننمايد.
با اتکا به خوش‌نامي و اعتماد مشتريان، شايستگي سرمايه انساني، جوانان متخصص اين مرز و بوم و زيرساخت‌هاي فراهم شده در طي دو دهه گذشته، مسير توسعه و پيشرفت را ادامه داده ایم تا اهداف سال 1400 را فراتر از برنامه‌هاي اعلامي محقق نماييم.
در سال مالي گذشته، ضمن افزایش ۳۳ درصدي درآمد فروش نسبت به دوره قبل، توانستيم درآمدزايي از محل صادرات محصولات نوآورانه تداوم بخشيده و موفق به اخذ تنديس صادرکننده نمونه ملي در بخش فناوري گرديم. موفقيت‌هاي مالي توسن نه‌تنها مرهون شناخت دقيق و به هنگام نيازهاي بانک‌ها و نهادهاي حاکميتي و ارائه راهکارهاي مناسب براي پاسخگويي به نياز آنان است، بلکه حاصل تحليل و شناخت دقيق شرايط محيطي و وجود تفکر استراتژيک در سطح مديران اجرايي شرکت و غناي بالاي فرهنگ سازماني است.
توسن امروز علاوه بر توجه به رشد کارکنان و تعهد و وفاداري نسبت به ارتقاء کيفيت سرويس مشتريان و ارتقاء فرهنگ و جايگاه نام سرزمين عزيزمان ايران، با اعتماد و اقبال بيش از 50 بانک و موسسه مالي و اعتباري، مسير تحقق بانکداري ديجيتال را پرقدرت‌تر از هميشه مي‌پيمايد.
افزون بر رشد درآمد در حوزه‌هاي فروش و پشتيباني محصولات، در سال مالي گذشته، پروژه بازمهندسي فرآيندها و ابزارهاي سازماني به‌عنوان بازوی اصلي و مهم عملياتي در راستاي تقويت مقياس‌پذيري کسب‌وکار توسن به ثمر نشست.
همچنين دارا بودن گواهينامه‌هاي معتبر بين‌المللي در حوزه های مديريت امنيت و ارائه خدمات فناوري اطلاعات، سلامت و اصالت نرم‌افزار‌هاي بانکداري، صلاحيت ايمني پيمانکار و رتبه‌بندي و صلاحيت خدمات انفورماتيک، نشان از انطباق تلاش مجموعه توسن با چارچوب‌ها و استانداردهای حوزه فناوري اطلاعات دارد.
توسن به‌عنوان پرچم‌دار ارائه‌ي راهکارها و خدمات مبتني بر فناوري اطلاعات در اغلب بانک‌ها و مؤسسات مالي و اعتباري خصوصي و برخي بانک‌هاي دولتي در ايران، افتخار مي‌کند که با تکيه‌ بر کامل‌ترين سبد محصولي در بازار، پاسخگوي نيازهاي متغير و روزافزون مشتريان اين حوزه است.
امروز، توسن در بازار ارائه‌ي خدمات نوآورانه‌ي مالي داراي مزيت‌هاي رقابتي فراوان بوده و سهم مناسبي از اين بازار را در اختيار دارد.
پاسخگويي به نيازهاي مشتريان و حفظ رضايت آن‌ها همواره کانون توجه و تمرکز توسن است.
نقش نيروي انساني متخصص و کارآمد در کنار توانمندي‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري توسن در صنعت نرم‌افزار کشور، انکارناپذير است.
به همين دليل، سياست‌هاي توسعه منابع انساني جزو اولويت‌هاي اصلي شرکت در سال 1400 بوده است، تا جايگاه توسن به‌عنوان يکي از سه انتخاب برتر متخصصين فناوري اطلاعات در ايران تثبيت و تحکيم شود.
در اين ميان، برنامه‌هاي توانمندسازي مديران و سرپرستان از اهميت ويژه‌اي در سال 1400 برخوردار بوده است و در سال 1401 نيز اين سياست‌ها ادامه پيدا خواهند کرد.
اين رويکردهاي استراتژيک در کنار موفقيت امروز، مسير موفقيت توسن در آينده را شکل مي‌دهند و خانواده بزرگ توسن را که شامل مشتريان، همکاران تجاري، کارکنان و سهامداران محترم است را برای آينده‌ي درخشان و مسير سبز پيش رو اميدوار مي‌سازد.

جدول نمونه یک

تیتر 1 تیتر 2 تیتر 3 تیتر 4
مقدار اول ردیف اول مقدار دوم ردیف اول مقدار سوم ردیف اول مقدار چهارم ردیف اول
مقدار اول ردیف دوم مقدار دوم ردیف دوم مقدار سوم ردیف دوم مقدار چهارم ردیف دوم
مقدار اول ردیف سوم مقدار دوم ردیف سوم مقدار سوم ردیف سوم مقدار چهارم ردیف سوم
مقدار اول ردیف چهارم مقدار دوم ردیف چهارم مقدار سوم ردیف چهارم مقدار چهارم ردیف چهارم
مقدار اول ردیف پنجم مقدار دوم ردیف پنجم مقدار سوم ردیف پنجم مقدار چهارم ردیف پنجم

ترکیب سهام دارن توسن

نام سهامدار درصد نام سهامدار درصد
سرمایه گذران فناوری تک وستا 24.1% تدبیرگران فردای ایرانیان 19.7
رسام فناوری پایا 17% آکام فناوری بردیس 6.3%
صندوق س ا بازرگردانی سهم آشنا یکم 10.4% شرکت تامین آتیه سرمایه انسانی تک وستا 1.3%
کاوش فناوری فرتاک 1.3% رامان فناوری آبادیس 1.3%
حجت جاهد 1.0% صندوق سرمایه گذاری اعتماد کارگزاری بانم ملی 1.0%
شبکه گستران آراد تدبیر 1.0% سایرین(کمتر از یک درصد) 15.6%