رویداد «کافه فین‌تک» با محوریت ارایه رویکردهای نوین و فعالیت‌های جدید توسن به مشتریان این شرکت، به صورت ماهانه برگزارشده است و موضوعات مطرح شده در این نشست‌ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفته. هدف از برگزاری کافه فین‌تک این است که مدعوین از بخش‌های مختلف کسب وکاری بانک‌ها در فضایی صمیمانه، به گفت وگوی تعاملی در رابطه با مدل‌های جدید کسب وکار و یا مشکلات پیش‌رو بپردازند. در این میان، توسن راه‌حل‌های خود را با رایزنی‌ها و گفتوگوهای انجام شده ارائه داده و به معرفی محصولات جدید و یا رویکردهای جدیدی که در دست اقدام دارد، می‌پردازد؛ به عبارت دیگر، هدف این است که راه‌حل‌ها متناسب با مسائل واقعی مشتریان طراحی و ارائه شود. به این ترتیب با حضور تمامی مشتریان، مسائل روز و چالش‌های جریان‌های اصلی کسب وکاری در صنعت بانکداری مورد بررسی قرار می گیرد و در نتیجه ی این هم‌افزایی، ارتقای روز افزون محصولات شرکت توسن را شاهد خواهیم بود. به عقیده مدیران ارشد شرکت توسن، هدف کافه توسن بازاریابی و دموی محصول نیست بلکه هدف اصلی، ساخت، بازسازی و شکل دادن ارتباط قوی و نزدیک با مشتریان است تا با مطرح شدن چالش‌های پیش‌روی مشتریان، برای رفع آن‌ها با اولویت برنامه‌ریزی شود

کافه فین‌تک اول
30 مهرماه 1396
TSB+ Orchestration of Open Banking Processes
حوزه B2B با توجه به اهمیت در فرآیند بانکی نخستین موضوع مورد بررسی در اولین نشست کافه‌فین تک توسن بود. توسن برای ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان به صورت غیرحضوری، اقدام به بازنگری و به روزرسانی معماری راهکارهای خود در سه محور فرآیند، سرویس و اطلاعات کرده است که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت
کافه فین‌تک دوم
3 مهرماه 1397
TOSAN BOOM ?Who says Elephants can`t Dance
شرکت توسن حدود سه سال پیش با این هدف که استارت آپ‌های فین‌تکی را به خود جذب کند و پرورش دهد و به کمک آن‌ها سبد محصولات بانک‌ها را تکمیل کند، اکوسیستم توسن‌بوم را راه اندازی کرد. توسن بوم در این مدت دو دوره هکاتون برگزار کرده و ثمر‌های که داشته این است که در حال حاضر ۱۳ استارت‌آپ فین‌تکی محصول عملیاتی شده دارند، بالای ۲۰ استارت‌آپ در حال تست محصولاتشان هستند و از این ۲۰ مورد، ۱۲ استارت‌آپ به زودی محصولاتشان عملیاتی خواهد شد.
کافه‌ فین‌تک سوم
3 دی ماه 1396
ATMs, Are Making the Move to the New Experience of TOSAN
ارمغان نسل جدید نرم افزارهای ATM و تحت وب است و همچنین سرعت آن هم از نرم افزار یاس بیشتر است. معماری تحت وب ارمغان باعث شده تا این نرم افزار راحت‌تر به Third partها و سیستم های جانبی متصل شود. همچنین درخواست هایی مانند ساتنا و پایا نیز در ارمغان به راحتی قابل ارائه است.
کافه‌ فین‌تک چهارم
25 اردیبهشت ماه 1397
Corelog
اگر امنیت را به کسب و کار گره نزنید شما یک حلقه مفقوده خواهید داشت و به همین دلیل کورلوگ اهمیت زیادی برای توسن دارد، نتیجه این اهمیت منجر به دریافت جایزه دکتر نوربخش در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت شد.
کافه‌ فین‌تک پنجم
31 تیرماه 1397
NPL=0
از نکات مهمی که در طراحی سامانه مدیریت فرآیند وصول مطالبات مطرح شد، بحث تغییر از نگاه متد محور به فرآیند محور می باشد. همین مدل طراحی باعث شده تا یکی از ارزش افزوده های سیستم، این باشد که برای هر بانک و هر مشتری قابل شخصی‌سازی باشد و سیاست‌های مختلفی در این سامانه قابل طراحی است.
کافه‌ فین‌تک ششم
8 مهرماه 1397
سامانه اطلاعاتی IFRS و کفایت سرمایه
این رویداد با موضوع، معرفی سامانه های اطلاعاتی IFRS و سیستم کفایت سرمایه برگزار شد، از آنجایی که بانک مرکزی به دنبال شفافیت مالی میان بانک‌ها است به این دو مبحث اهمیت بسیاری می‌دهد و بخشنامه مفصلی هم درباره کفایت سرمایه منتشر کرده است. شرکت داده کاوان هوشمند هم برای هر دو موضوع، یعنی صور ت‌های مالی مبتنی بر IFRS و همین طور کفایت سرمایه، محصولاتی راه‌اندازی کرده است که در ششمین دوره از سری برنامه های کافه‌توسن، به معرفی این دو محصول و ویژگی‌های آنها پرداخته شد و دمویی جداگانه از هر دو محصول به نمایش گذاشته شد.
کافه فین‌تک هفتم
13 آبان ماه 1397
بانکداری و مبارزه با پولشویی FATF
در این رویداد، با توجه به بحث داغ پولشویی و الزامات FATF در کشور، کارشناسان شرکت داده‌کاوان هوشمند توسن حضور داشتند تا ضمن معرفی کوتاهی از FATF و رهنمودهای آن به کشور ایران، از نسخه دموی سامانه مبارزه با پولشویی این شرکت رونمایی کنند.
کافه فین‌تک هشتم
2 دی ماه 1397
بانکداری الکترونیک، مسئولیتی اجتماعی
این رویداد با حضور مشتریان توسن از بانک دی، بانک شهر، بانک ایران ونزوئلا، بانک ایران زمین، بانک سامان، بانک اقتصاد نوین و پست بانک برگزار شد. در این کافه، توسن مهمترین خدماتی را که توسن در زمینه مسئولیت اجتماعی به مشتریان خود و جامعه ارائه می دهد، را معرفی کرد.
کافه فین‌تک نهم
11 تیر‌ماه 1398
معرفی سامانه کشف تقلب تیام و راویار
در این برنامه ضمن معرفی ویژگی‌های هوش مصنوعی توسن، به معرفی محصولات داده‌کاوان هوشمند توسن مبتنی بر هوش عملیاتی پرداخته شد. راویار کارت با اعمال قواعد شرطی، تحلیل حساسیت، تحلیل سابقه ریسک و تحلیل داده‌کاوی، تراکنش‌های کارت مشکوک به تقلب را به صورت آنلاین و لحظه‌ای شناسایی می‌کند.
کافه فین‌تک اختصاصی گیمیفیکیشن
5 شهریورماه 1398
Gamification
در این رویداد از ضرورت وجود راه‌کار گیمیفیکیشن در حوزه بانکداری صحبت شد. اینکه بازی‌ها فقط مختص به کودکان نیست و می‌تواند به تمرکز ذهنی کاربران نیز کمک کند. علاوه‌بر آن این راه‌کار می‌تواند در موضوعاتی مانند مدیریت شخصی، وام‌دادن، سیاست‌گذاری بانک‌ها تاثیرگذار باشد.
کافه فین‌تک دهم
12 آذر ماه 1398
کانال های یکپارچه Omni Channel
کانال‌های یکپارچه، رویکردی گریز‌ناپذیر در بانکداری دیجیتال است، زمان آن رسیده تا محوریت توجه بانک‌ها از ارائه‌ی سرویس‌های بانکی، چرخشی به سوی مشتری داشته باشد و دغدغه‌ی بانک‌ها تجربه ی سفر مشتری گردد. این مهم شدنی نیست مگر با محصولات یکپارچه ای که با توجه به این مفهوم، معماری و تولید شده‌اند. محصولات نت‌وی، جت‌وی، و کَش‌وی تولید شده توسط توسن در این خانواده قرار دارند که به پشتوانه ی +TSB این توانمندی را ارائه می‌دهند.
کافه فین‌تک یازدهم
31شهریور‌ماه 1399
Essential Enabler of the Digital Economy
آنچه درباره راهکار IDaaS می بایست بدانید...
یکی از بزرگترین چالش‌های دنیای دیجیتال، مبحث مهم و پیچیده‌ی تشخیص هویت موجودیت‌های این اکوسیستم می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر از محتوای کافه‌ فین‌تک‌ها، از طریق لینک زیر اقدام فرمایید