همایش فرصت های ایران در عصر دیجیتال

اولین همایش فرصت های ایران در عصر دیجیتال با حضور گروه توسن به عنوان حامی ویژه با رویکرد شناخت چالش‌ها، راهکا‌رها و نیازهای کسب و کار در بازارهای جدید در تاریخ ۲۵ و ۲۶ تیرماه در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

سخنرانی بنیانگذار توسن

گروه توسن با پیام ” راه‌های قدیمی به درهای جدید نمی‌رسند” در این همایش به معرفی چشم‌انداز، ریسک‌ها و شیوه کار در بانکداری نوین پرداخت. دکتر سید ولی‌اله فاطمی اردکانی، بنیانگذار گروه توسن در اولین روز همایش فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال در ارائه خود با موضوع رگولاتوری هوشمند و هدفمند به موضوع تنظیم‌گری اقتصاد دیجیتال و راه‌های بهبود آن پرداخت. به عقیده او همانطور که عصر دیجیتال یک فضای یادگیرنده و داده محور است رگولاتوری هم باید با سازگار شدن با این فضا یادگیرنده و هوشمند شود. به گفته او یکی از راه‌های ارائه داده به تنظیم گر فضای گلخانه‌ای است.

آرش بابایی

در ادامه همایش در روز دوم برگزاری آرش بابایی مدیرعامل شرکت توسن به بیان مفهوم بانکداری پلتفرمی پرداخت و گفت در بانکداری پلتفرمی رگولیشن و نظارت بیشتری خواهد شد و ادامه داد با خلق اکوسیستم به دنبال تجربه بانکداری پلتفرمی هستیم.

کارگاه های آموزشی
همزمان با برگزاری همایش، گروه توسن با مجموعه‌ای از کارگاه‌های آموزشی با موضوعات مرتبط با همایش، ایده‌های نوآورانه خود را درباره فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال ارائه داد. این همایش که با استقبال از سوی مخاطبان مواجه شد، فضایی برای تبادل نظر و ایده‌های جدید بین مدیران ارشد حوزه دیجیتال ایجاد کرد؛ مراسم اختتامیه همایش با حضور دکتر سید ولی اله فاطمی اردکانی ۲۶ تیرماه، در سالن اصلی همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.