شرکت توسن ایران و شرکت تمنوس سوییس قرارداد انحصاری همکاری استراتژیک برای توسعه نرم افزارهای بانکی امضا کردند. با توجه به علاقه مندی شرکتهای خارجی به سرمایه گذاری در ایران، شرکت تمنوس به عنوان برترین برند نرم افزارهای core banking در دنیا با بیش از 1000 مشتری و شرکت توسن به عنوان تولید کننده نرم افزارهای بانکی و پرداخت در ایران با بیشترین سهم بازار برای ایجاد مرکز فناوریهای برتر بانکی (center of excellence) در زمان مناسب در ایران به توافق رسیدند. سرمایه گذاری مشترک، انتقال دانش فنی و ایجاد و بومی سازی راه حل بانکی از اهداف اصلی این همکاری برشمرده می شود.

شرکت توسن به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده نرم افزارهای بانکی علاوه بر حفظ و گسترش محصولات فعلی خود، به منظور تنوع سبد خدمات خود، پوشش سلایق مختلف بازار و با پیش بینی ورود بانکهای خارجی به کشور به عنوان تنها استقرار دهنده تمنوس در ایران خدمات نصب، راه اندازی ، آموزش و پشتیبانی این نرم افزار را به بازار بانکی کشور ارایه خواهد کرد.

توسن از طریق این همکاری استراتژیک، ضمن گسترش تیم تحقیق و توسعه خود، کلاس نیروی انسانی، محصولات و خدمات خود را به سطح جهانی ارتقا داده و بیش از گذشته در جهت کارآفرینی و ارزش آفرینی برای کشور اقدام می نماید.

مشتریان بانکی اعم از بانکهای خارجی و داخلی که بدنبال دسترسی به پیشرفته ترین فناوریهای روز دنیا هستند، از این پس می توانند با اعتماد به پشتیبانی و بدنه قدرتمند داخلی شرکت توسن از مزایای این همکاری بهره مند شوند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.